Wiosenne przygotowania do sezonu letniego.

Kiedy tak naprawdę rozpocząć przygotowania skóry do sezonu letniego?

Odpowiedź tak naprawdę brzmi- O KAŻDEJ PORZE ROKU!

Zdajemy sobie jednak sprawę, że wiele z was w okresie jesienno- zimowym przykłada nieco mniejszą wagę do pielęgnacji skóry ciała.

W takim razie kiedy jest ostatni dzwonek, aby rozpocząć przygotowania? Właściwie to teraz! (Piszemy tego bloga dzień po pierwszym dniu wiosny ? )

Od czego  zacząć i gdzie najlepiej szukać pomocy, aby pozbyć się cellulitu?

 • PO PIERWSZE WODA!
  Pierwszą rzeczą od której każda z Was powinna zacząć to zwiększenie ilości spożywanej wody w ciągu doby. Tak, tak wiemy, wszyscy trąbią żeby pić jej więcej ale tak właściwie po co? Odpowiednie nawodnienie organizmu, to główny czynnik prawidłowej gospodarki wodnej w naszym ciele. Dzięki temu łatwiej jest usunąć toksyny zalegające w naszym ciele, a to między innymi one są odpowiedzialne za powstawanie cellulitu. Więcej wody, to znaczy ile? Przyjmuję się, że dorosła kobieta powinna spożywać od 2 do 2,5 litra wody w ciągu doby.

Kolejną bardzo ważną kwestią bez której nawet najlepsze zabiegi nie przyniosą efektu to aktywność fizyczna. Zdajemy sobie sprawę, że nie jedna z was właśnie ma dreszcze i to niekoniecznie przyjemne ?

 • PO DRUGIE RUCH!
  Nieodłącznym elementem walki o piękną i zdrową skórę jest aktywność fizyczna tak naprawdę w każdej możliwej postaci i nie mamy tu na myśli morderczych treningów w sali treningowej, chociaż to równie dobre rozwiązanie ale pod warunkiem, że sprawia Ci to przyjemność i jesteś w stanie robić to regularnie.

Poniżej przedstawiamy listę aktywności fizycznej, które skutecznie podkręcą Twój metabolizm, a nie potrzebujesz do ich realizacji karnetu do siłowni.

  • Długie spacery- świetne rozwiązanie, gdy za oknem świeci słońce, nie tylko się dotlenisz ale też spożytkujesz trochę kalorii ?
  • Przejażdżka rowerowa- w mieście, w którym mieszkamy aktualnie ścieżek rowerowych nie brakuje i każdy znajdzie kierunek odpowiedni dla siebie
  • Przejażdżka na rolkach/ wrotkach/ hulajnodze (jednak tej bez wspomagania, a zasilanej siłą Twoich mięśni ?) w jednym z parków lub po ścieżkach rowerowych.
  • Jeżeli spacery, to może szybki marsz przez część dystansu albo trucht, który z czasem przerodzi się w przebieżkę? Do tej formy aktywności potrzebujesz jedynie wygodnych butów i odzieży ?
  • Siłownie na świeżym powietrzu/ park do street workout. Trening z masą swojego ciała lub na urządzeniach wymagających konkretnego ruchu. Tak, tak jest to możliwe, a ponadto często w takich miejscach możesz spotkać kogoś kto służy pomocą
  • Ścianka wspinaczkowa? Dlaczego nie! W Poznaniu również dostępne są proste ścianki wspinaczkowe na których można spróbować swoich sił i sprawdzić czy tego rodzaju aktywność jest dla Ciebie. Są ona dostępne również na świeżym powietrzu całkowicie za darmo ?
  • Chcesz połączyć swoją aktywność fizyczną z spędzeniem czasu ze swoją drugą połówką lub dziećmi? Żaden problem! Do szczęścia potrzebujecie piłki do siatkówki/ koszykówki/ piłki nożnej oraz kawałka terenu lub specjalnie przygotowanej ogólnodostępnej przestrzeni do tego rodzaju aktywności.

Widzisz! Możliwości jest mnóstwo! To jak? Wyruszasz na spacer, a może kręci Cię ścianka wspinaczkowa?

 • PO TRZECIE WIZYTA W SLIM BODY BOOSTER!

Czy dwa pierwsze dwa punkty zostały spełnione?

To w takim razie zapraszamy serdecznie! Czekamy na Was my, nasza wiedza oraz technologie. Flagowym zabiegiem na punkcie którego już wiele kobiet straciło głowę to od lat niezawodna Endermologia LPG Alliance. Niepokonana królowa walki o piękną i zdrową skórę ciała. Z pewnością niejedna z was kojarzy te zdjęcia w takich pięknych białych kombinezonach. To właśnie ten zabieg!

Jest to niekwestionowany numer 1 w walce z uporczywą tkanką tłuszczową oraz cellulitem. W trakcie wykonywania serii zabiegów znaczącą poprawiamy krążenie oraz jędrność skóry. W połączeniu z odpowiednią pielęgnacją czeka Cię lato z perfect summer body.

Pamiętaj o jeszcze jednym! Każde BODY to SUMMER BODY!

 

Czekamy na Was w naszym gabinecie!

Ściskamy,

Zespół Slim Body Booster

Opublikowano w Blog