Wielokrotnie patrząc w lustro wyłapujemy rzeczy, które nam się nie podobają, a to wystający brzuch, niekiedy w naszym odczuciu za grube uda lub pośladki nie tak krągłe jak u dziewczyn z kolorowych magazynów, instagrama i facebooka. Każda z nas pragnie mieć piękną, wymodelowaną sylwetkę, skórę bez cienia cellulitu, a udo w obwodzie takie jak przed laty. Walka z nadprogramowymi kilogramami nie jest lekka, a ciągłe diety cud i wyczerpujące treningi doprowadzają nas do szaleństwa. Efekt? Często średni lub mało zadowalający… tutaj z pomocą przychodzimy my i najnowsze urządzenia na rynku. 

Połączenie zrównoważonej diety, wysiłku fizycznego, spożywanie odpowiedniej ilości wody, uregulowana gospodarka hormonalna i my jako „wisienka na torcie” (bezcukrowym ? ) możemy zdziałać bardzo dużo i doprowadzić was do wymarzonej sylwetki. Przejdziemy razem z wami przez proces utraty kilogramów, wspomagając w tym czasie waszą skórę, aby nie stała się wiotka. Z naszą pomocą wasza skóra będzie jędrna, napięta i uzyska zdrowy wygląd, a inne kobiety na plaży będą na was ukradkiem spoglądać, podziwiając wasze ciało. 

W naszym gabinecie posiadamy urządzenia do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz usuwania cellulitu. Są to Endermologia LPG Alliance, Maximu TriLipo oraz Storz Medical. Każde z tych urządzeń doskonale radzi sobie w walce o piękną gładką skórę osobno, a połączone dają niesamowity efekt. 

Na czym polegają te zabiegi i jakim cudem bez użycia skalpela radzą sobie z tkanką tłuszczową?

Endermologia LPG Alliance jest jednym z najlepiej przebadanych urządzeń na rynku, której skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi. Producent urządzenia przykłada bardzo dużą wagę do ustandaryzowania procedur zabiegowych, dbając o to aby zabieg był zawsze przeprowadzony na najwyższym poziomie, bez względu na to kto danego dnia jest operatorem. Zabieg ten nazywany jest też często treningiem dla skóry. Polega na masażu podciśnieniowym, głowica urządzenia wyposażona jest w klapkę i rolkę. Klapka odpowiada za podebranie fałdy skóry, a rolka dokładnie ją masuje, a to wszystko zamknięte jest w komorze, która w kontakcie ze skórą,  wytwarza podciśnienie. Na ciało zakłada się specjalny kostium, aby chronić skórę przed uszkodzeniem oraz aby zapewnić lepszy poślizg głowicy. W trakcie zabiegu dochodzi do natychmiastowej poprawy mikrokrążenia, dotlenienia skóry i pobudzenia komórek skóry właściwej. Wzmagana jest lipoliza w tkance tłuszczowej oraz zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Dzięki temu usuwamy z niej toksyny, poprawiamy koloryt, odżywiamy i pobudzamy metabolizm komórkowy, w efekcie niwelujemy i redukujemy cellulit i przyspieszamy rozpad tkanki tłuszczowej. Powierzchnia skóry zostaje wygładzona, skóra napięta, a nasze ciało smuklejsze.

Maximus TriLipo jest połączeniem fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni (DMA). W trakcie zabiegu używamy głowicy, z której wydostają się impulsy elektryczne, które niczym wir wchodzą w nasze ciało, wprawiając w ruch cząsteczki, które poprzez pocieranie się o siebie wytwarzają ciepło. W tym momencie dochodzi do selektywnej termolipolizy, czyli rozkładu „upłynnienia” komórek tłuszczowych na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dodatkowo pod wpływem temperatury dochodzi do ponownego skrętu fibroblastów, a co za tym idzie, ujędrnienia skóry i poprawy jej wyglądu. Długofalowo aktywowane są procesy zagęszczenia skóry i efekty działania zabiegów są widoczne nawet długo po zakończeniu serii zabiegowej. Technologia DMA, czyli Dynamic Muscle Activation (dynamiczna aktywacja mięśni), powoduje ich skurcz na całej długości, wysmuklając je, a dodatkowo przez nacisk głowicy z góry i nacisk napiętego mięśnia od dołu, dochodzi do drenażu i odprowadzenia produktów przemiany materii do naczyń limfatycznych, czyli do drenażu limfatycznego. Reasumując zabieg przy użyciu Maximus, przyspiesza redukcję obwodów, wspomaga spalanie opornego tłuszczu i daje nam fantastyczny efekt ujędrnienia, napięcia i wygładzenia skóry.

Storz Medical urządzenie wykorzystujące falę akustyczną, jej działanie na callulit zostało odkryte trochę przez przypadek, podczas zabiegów fizjoterapeutycznych na młodych lekkoatletkach, u których zauważono znaczną poprawę jędrności skóry oraz redukcję cellulitu. Tak, tak wysportowane i szczupłe osoby też go mają. Fala akustyczna wyrównuje pofałdowaną i nieuporządkowaną strukturę tkanki tłuszczowej, ułatwiając tym samym przepływ krwi i usuwanie produktów przemiany materii z jej struktur. Podczas zabiegu dochodzi do silnego przekrwienia w miejscu zabiegowym, co skutkuje odżywieniem skóry, pobudzeniem metabolizmu komórek tłuszczowych, usunięciu ich z organizmu oraz silny drenaż. Zabieg przynosi nam fantastyczny efekt uelastycznienia skóry, znaczną redukcję obwodów i niesamowitą poprawę jędrności skóry, która promienieje zdrowym wyglądem. 

Podsumowując, postęp technologiczny daje nam sporo kart, jeżeli chodzi o walkę z „pomarańczową skórką”, w naszym gabinecie wyselekcjonowaliśmy naszym zdaniem najlepsze, które są dostępne na rynku. Zabiegi łączone Endermologia + storz zastosowana na okolicę ud i pośladków pomoże nam nie tylko wygładzić to miejsce, pozbyć się cellulitu i zmniejszyć obwody ale również da nam efekt uniesienia pośladków. Endermologia połączona z Maximius to idealny przepis na po ciążowy brzuszek, oporny tłuszcz gromadzący się na dole brzucha ale również na pięknie wymodelowane nogi i pośladki. Maximus i Storz zastosowane na okolicę ud, pośladków lub brzucha, niesamowicie ujędrnią to miejsce, zredukują obwody, odżywią skórę i nadadzą jej piękny, zdrowy wygląd. Każde urządzenie sprawdzi się właściwie na każdej okolicy ciała mi. wiotkie ramiona tzw. pelikany, wałeczki na plecach, wiotka skóra na brzuchu po utracie kilogramów lub po porodzie, cellulit na pośladkach, „pomarańczowa skórka” na uchach. Tylko trzy urządzenia, a możliwości wykonania zabiegu w nieskończonej ilości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą gabinetu, pomożemy wymodelować Twoje ciało nie tylko na lato ale również na lata ?

Opublikowano w Blog