Slim Body Booster to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy w swobodnej atmosferze chcą wymodelować swoje ciało. Jest to koncept, jaki zdecydowaliśmy się wdrożyć w ubiegłym roku.

Gabinet powstał by w jednym miejscu zgromadzić najpopularniejsze i najskuteczniejsze metody modelowania sylwetki z pogranicza kosmetologii i fizjoterapii.

Atrakcyjne ceny zabiegów przy jednoczesnej fachowej opiece naszego zespołu sprawiają, że Klienci odwiedzają nasz gabinet regularnie, a dzięki takiej systematyczności możemy zapewnić trwałe i widoczne rezultaty zabiegów :).

Zabiegi te wykonywane są przy użyciu najnowszych technologii, precyzyjnie, sprawnie i zawsze w miłej atmosferze.

Indywidualne podejście, dbałość o szczegóły i doświadczenie to nasza recepta na wymarzoną sylwetkę.

To, co nas wyróżnia to z całą pewnością niesamowita atmosfera, profesjonalizm wykonywanych usług oraz lokalizacja gabinetu, który mieści się w okolicach Drogi Dębińskiej. na nowoczesnym osiedlu River Park, przy ul. Bielniki 1. Dotrzecie do nas zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.

Czas abyście przekonali się o tym “na własnej skórze” 🙂

Dominika

Kosmetolog – absolwentka Wyższej Szkoły  Zdrowia Urody i Edukcji w Poznaniu.

Uwielbia pracę z ludźmi – uważa, ze taka forma pracy jest bardzo wymagająca, ale daje mnóstwo radości. Największą satysfakcję dają jej uśmiechy osób, zadowolonych z efektów zabiegowych. W pracy ceni sobie indywidualne podejście oraz różnorodny i sprecyzowany plan.

Wolny czas spędza głównie  z przyjaciółmi lub na długich spacerach. Jest osobą bardzo empatyczną i przyjacielską, chętnie z Wami porozmawia i dobierze najbardziej odpowiedni plan zabiegowy.

Dona

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu, wcześniej studentka poznańskiego AWF.

W swojej pracy najbardziej ceni sobie możliwość pomocy ludziom w pokochaniu swojego ciała na nowo. Chętnie dobierze plan zabiegowy dopasowany do Waszych potrzeb i posłuży radą w zakresie aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania.

Uwielbia poznawać nowe osoby i chętnie was wysłucha podczas każdej wizyty. Na codzień jest osobą pełną energii i pozytywnie nastawioną do życia. W wolnym czasie uwielbia aktywnie spędzać czas, a idealną opcją na szybki wypad za miasto jest plecak i wędrówka po górskich szlakach.