Największą zmorą i koszmarem wielu kobiet jest właśnie on, cellulit. Mamy czasami wrażenie, że czego byśmy nie zrobiły to on się pojawia z kosmosu, powodując, że w letnie upały wstydzimy się ubrać sukienkę lub krótkie spodenki, o wyjściu na plażę już nawet nie wspominamy.

Metod walki z cellulitem jest całe mnóstwo. Ciężko zdecydować, co będzie dla nas najtrafniejszym rozwiązaniem.  W obecnych czasach zalewa nas cała masa informacji – zrób to, nie rób tego, to jest najlepsze, a to jest totalnym niewypałem. Ile z was widziało ostatnio reklamę bańki chińskiej i cudownego preparatu, który miał rozprawić się z callulitem raz na zawsze? Zdajemy sobie sprawę, że wiele z was właśnie odpowiedziało. Ja…

Jest szereg rozwiązań, które możemy stosować w domu, natomiast na początek, zanim zabierzemy się za działania pielęgnacyjne, należy spojrzeć na podstawy, czyli zdrową dietę oraz codzienną ilość spożywanej wody. Jest to kluczowe, przy walce z niechcianą tkanką tłuszczową. Wyeliminowanie ze swojej diety produktów wysokoprzetworzonych, to jest najlepszy start. Świadome zakupy oraz pilnowanie tego, co znajduje się na talerzu, przyniesie nie tylko korzyści zdrowotne ale również pozwoli wam rozpocząć walkę z cellulitem. Dodatkowo bardzo ważna jest podaż wody w ciągu doby, dorosła osoba powinna spożywać 2,5 do 3 litrów wody mineralnej, w upały nawet do 4 litrów. Zadbanie o gospodarkę wodną, pozwoli nie tylko wyeliminować z naszego organizmu toksyny ale również diametralnie poprawi jakość skóry.

Ok, masz już racjonalną dietę, bogatą w owoce, warzywa i produkty dobre jakościowo oraz zaczęłaś pić więcej wody. Co dalej?

Tutaj czas dołożyć aktywność fizyczną. Tak, tak wiemy, że na ten dźwięk niektórym z was jeży się włos na głowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas, ochotę i chęci wylewać siódme poty na siłowni.

Jest szereg innych form aktywności fizycznej i z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie. Na początek najlepszą formą zwiększenia aktywności fizycznej w ciągu dnia jest spacer. Nie muszą to być super szybkie marsze, wystarczą wygodne buty, słuchawki w uszy i idźcie tam gdzie was nogi poniosą. Do parku, do lasu, odwiedźcie centrum miasta, wybierzcie się na zakupy spożywcze do sklepu, który jest parę ulic dalej. Postarajcie się spacerować codzienne chociaż godzinę, jeżeli nie możecie iść sami, weźcie rodzinę, wszystkim to wyjdzie na dobre ?

Dodatkową formą aktywności może być, dłuższy spacer do pracy, po pracy. Wybór komunikacji miejskiej zamiast samochodu, wybór roweru, hulajnogi lub rolek, możliwości jest całe mnóstwo.

Zawsze możecie tańczyć w domu, na zajęciach grupowych, ostatnio bardzo popularny stał się pole dance, gwarantuje świetne ćwiczenia wytrzymałościowe. Dodatkowo możecie wybrać się na basen, zajęcia jogi, pilatesu, zumby.

No dobra, racjonalna dieta jest, więcej wody jest, większa aktywność fizyczna też, to teraz czas na pielęgnację.

Tutaj faktycznie wachlarz usług jest przeogromny. O ilości kosmetyków to może już nawet nie rozmawiajmy.

Co polecamy my i co w naszej opinii sprawdza się najlepiej. Trochę się znamy na tym co robimy, więc chyba warto nam zaufać ?

Jeżeli chodzi o usługi, mamy okrojony wachlarz i jest to zrobione celowo. Posiadamy trzy urządzenia, którymi jesteśmy w stanie zdziałać cuda.

Absolutnym numerem jeden jest ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE. Najnowsze dostępne urządzenie renomowanej firmy, na którym zostało przeprowadzone szereg badań klinicznych. Mało tego, same obserwujemy w gabinecie jak seria zabiegów potrafi zmienić ciała naszych klientek! Wierzcie nam, niejednokrotnie same niedowierzałyśmy po porównaniu zdjęć przed i po.

Numerem drugim w tym zestawieniu jest STORZ MEDICAL- to niewinnie wyglądające urządzenie, które jest stosunkowo małe w porównaniu z endermologią, działa absolutne cuda. Właściwie działa trochę jak magiczna różdżka, rozprawia się z absolutnie każdym stadium cellulitu, a dotlenienie i przekrwienie skóry, które uzyskujemy z jego pomocą jest OBŁĘDNE! Połączenie STORZ oraz Endermologii to duet, któremu cellulit nie ma szans!

Jeżeli chodzi o domowe sposoby walki z cellulitem, przedstawimy wam je w kolejnym artykule.

Załoga Slim Body Booster.