Po co? Dla kogo? Czy komuś to potrzebne?

Czy kojarzysz to uczucie kiedy wydaje Ci się, że w ciągu jednej nocy, jednego dnia nagle „przybyło” Ci lekko pięć kilogramów? Twoje nogi są tak ciężkie jakbyś dzień wcześniej przebiegł/ przebiegła maraton? Niestety zarówno kobiety jak i mężczyźni bardzo często spotykają się z takim zjawiskiem.

Jest to zależne od naszej gospodarki hormonalnej  jest to  powiązane również z uczuleniami pokarmowymi. W tym między innymi na  gluten lub nabiał.

Z uczuciem ciężkich nóg zmagają się również pracownicy biurowi, którzy spędzają kilka godzin dziennie siedząc przy biurku. Zaburzone jest wówczas krążenie w kończynach dolnych jak i całym organizmie, to może sprzyjać zastojom i obrzękom limfatycznym.

Jeżeli dokucza Ci któryś z powyższych problemów, to możemy pomóc! Przy wykorzystaniu urządzenia Endermologia LPG Alliance, możemy przeprowadzić zabieg- drenaż limfatyczny.

Na czym on polega?

Najprościej mówiąc w trakcie trwania sesji zabiegowej, z pomocą głowicy wyposażonej w klapkę i rolkę oraz wytwarzającemu się w niej podciśnieniu „przepychamy” limfę do większych naczyń limfatycznych oraz pobudzamy krążenie, co powoduje, że zastoje zostają odprowadzone. W trakcie zabiegu towarzyszy niemalże natychmiastowe uczucie lekkości. Dodatkowo można zauważyć, że bezpośrednio po zabiegu czeka nas wizyta w toalecie, woda zalegająca w przestrzeniach międzykomórkowych chce „wydostać” się jak najszybciej  z naszego organizmu.

Jakie są zalety drenażu limfatycznego?

-pobudzenie krążenia

-usprawnienie przepływu chłonki

-redukcja cellulitu

-redukcja obrzęków

-usunięcie wody z przestrzeni międzykomórkowych

-natychmiastowe uczucie lekkości

-ulga dla „zmęczonych” nóg

 

Jak widać drenaż limfatyczny niesie za sobą mnóstwo korzyści, zarówno tych o podłożu kosmetycznym jak i zdrowotnym! ?

Zachęcamy do skorzystania z tego naprawdę cudownego zabiegu ?