Ślub najbliższej osoby, kreacja szyta na miarę, ostatnie przymiarki, a tu niespodzianka, kreacja jest zbyt dopasowana? Najważniejsza kolacja służbowa w karierze, a sukienka która zawsze przynosi szczęście jest odrobinę za ciasna w tali? Na szczęście mamy na to sposób!

Niejednokrotnie zgłaszają się do nas Panie, które mają przed sobą ważne wydarzenie, na którym pragną wyglądać oszałamiająco. Niestety czasami układa się tak, że pomimo zdrowej diety i aktywności fizycznej, przez stres związany z przygotowaniami, na liczniku pojawiają się dodatkowe centymetry w obwodach, a kreacje nie prezentują się tak okazale jak powinny lub są najzwyczajniej w świecie za ciasne, mimo tego, że tydzień lub dwa tygodnie wcześniej wszystko leżało idealnie.

Mamy na to sposób i jesteśmy w stanie, przy pomocy naszych urządzeń sprawić, aby ta wymarzona kreacja pasowała idealnie!

Absolutnym numerem jeden na redukcję centymetrów w krótkim czasie jest Maximus, który wykorzystuje fale radiową oraz DMA (Dynamic Muscle Activation). Niejednokrotnie obserwowałyśmy fantastyczne efekty, po użyciu tego urządzenia. Przez podgrzanie tkanek, dochodzi do selektywnej termolipolizy, inaczej mówiąc umożliwiamy rozpad komórek tłuszczowych na wolne kwasy tłuszczowe oraz glicerol. Dzięki temu pomagamy pozbyć się ich z organizmu. Wykorzystanie DMA, umożliwia wykonanie drenażu i „przepchanie” produktów przemiany materii. Te wszystkie działania powodują, że dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej, a dzięki temu ulubiona sukienka leży jak ulał.  ?

Do zabiegu z użyciem Maximus możemy z powodzeniem możemy dołożyć jeszcze niezastąpioną Endermologię LPG Alliance.  Nie raz „ratowałyśmy” panie na krótki czas przed ważnym wydarzeniem łącząc właśnie technologię zabiegu Maximus i Endermologii Alliance LPG.

Oczywiście, aby efekty utrzymywały się dłużej należy przeprowadzić serię zabiegów. W przypadku Maximusa rekomendujemy wykonać 6 – 8 zabiegów w co tygodniowym odstępie czasu.

Podsumowując, jeżeli potrzebujecie pomocy w sytuacji awaryjnej, zawsze służymy pomocą ?

Zespół Slim Body Booster ?