Slim Body Booster to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy w swobodnej atmosferze chcą wymodelować swoje ciało. Jest to koncept, jaki zdecydowaliśmy się wdrożyć w ubiegłym roku.

Gabinet powstał by w jednym miejscu zgromadzić najpopularniejsze i najskuteczniejsze metody modelowania sylwetki z pogranicza kosmetologii i fizjoterapii.

Atrakcyjne ceny zabiegów przy jednoczesnej fachowej opiece naszego zespołu sprawiają, że Klienci odwiedzają nasz gabinet regularnie, a dzięki takiej systematyczności możemy zapewnić trwałe i widoczne rezultaty zabiegów :).

Zabiegi te wykonywane są przy użyciu najnowszych technologii, precyzyjnie, sprawnie i zawsze w miłej atmosferze.

Indywidualne podejście, dbałość o szczegóły i doświadczenie to nasza recepta na wymarzoną sylwetkę.

To, co nas wyróżnia to z całą pewnością niesamowita atmosfera, profesjonalizm wykonywanych usług oraz lokalizacja gabinetu, który mieści się w okolicach Drogi Dębińskiej. na nowoczesnym osiedlu River Park, przy ul. Bielniki 1. Dotrzecie do nas zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.

Czas abyście przekonali się o tym “na własnej skórze” 🙂

Agnieszka

W pracy ceni sobie indywidualne podejście i ukierunkowany cel. Z pasją oddaje się temu co robi, a swoją postawą motywuje do osiągnięcia wyznaczonych celów sylwetkowych.

Jest osobą szczerą i zawsze uśmiechniętą, zawsze doradzi i zmotywuje do dalszej pracy nad sobą.

Prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życia oraz miłośniczka sportów zimowych. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie.

Kinga

Uważa, że jeżeli ma pomagać Wam w osiągnięciu określonego celu, doradzać jak być zdrowym i sprawnym w pięknym ciele, sama musi być tego najlepszym przykładem.

Jest zwolenniczką ciągłej nauki i doskonalenia swoich umiejętności.

W pracy najbardziej zadowala ją droga do osiągnięcia Twojego celu poprzez różnorodny dobór metod, indywidualnych dla każdego klienta.

Nie wyobraża sobie życia bez aktywnego spędzania czasu. Jest otwartą i empatyczną osobą, szczerze z Tobą porozmawia i zaplanuje dla Ciebie indywidualną terapię.